Biuro baldai svarbi verslo dalis. Juk ofise esantys stalai, kedės formuoja jusų įmonės įvaizdį. Argi klientas apsilankęs teisininko biure ir pamatęs stipriai nutrintą sofą susidarytų apie jį gerą įvaizdį? Be to, baldų išdėstymas yra gana svarbi detalė gerinant atliekamą darbą, pavyzdžiui įsigyjate dokumentų lentyną ir po mėnesio joje nebetelpa jūsų blankai arba ne vietoje pastatyta spinta užstoja saulės šviesą dėl to jūsų akys pavargsta greičiau. Taigi šiame straipsnyje ir aprašysiu, kaip tinkamai suplanuoti baldų pirkimą jūsų ofisui.
Visų pirma reikėtų pasidaryti sąrašą kokių baldų jums reikės. Galbūt esate architektas taigi jums kur kas svarbesnis tūrėtų būti braižybai skirtas stalas nei paprastas. Pagalvokite ar jums reikalinga spinta. Mažesnėms įmonėms užtektų ir vienos, kur tilptų visų darbuotojų paltai. Taip pat svarbu apmastyti kokios tūrėtų būti spintų, kuriose talpinsite dokumentus lentynos. Jeigu naudojate didelius žiedinius segtuvus, lentynos tūrėtų būti pritaikytos jiems.
Susidarius sąrašą svarbu išmatuoti erdvę kurioje išstatysite savo pirkinius, juk nesinorėtų, kad nusipirkti biuro baldai netilptų. Pasižymėkite visus matmenis (kambario ilgį, aukštį, plotį). Nepamirškite pažymėti langų ir durų. Perpieškite šį planą ant popieriaus arba perkelkite į kompiuterį, jo pagalba bus paprasčiau planuoti baldų išdėstymą.
Planuojant rakandų stovėjimo vietą reikia nusistatyti jūsų darbo centrinę ašį. Paprastai tai būna darbo stalas, juk prie jo praleidžiate daugiausiai laiko. Pastatykite stalą taip, kad dirbant jis būtų apšviestas, o aplink jį išdėliokite baldus nuo dažniausiai iki rečiausiai naudojamų. Jei kabinete suplanavote pastatyti poilsiui skirtą sofą, ją patartina patraukti toliausiai nuo darbo stalo, juk ant jos ilsėsitės, o ne dirbsite. Nepamirškite plane aprašyti ir baldų matmenis.
Dabar jau žinote, kad baldai kurių jums reikia telpa jūsų biure. Taigi belieka sužinoti ar šie „telpa“ į jūsų piniginę. Didesnėms įmonėms paprastai nekyla bėdų įsigyti reikalingus rakandus, o štai mažesniosios susiduria su finansinėmis problemomis. Šiuo atveju aš patarčiau susidaryti taupymo planą. Sužinojus visą baldų kainą, jums reikėtų nusistatyti laikotarpį per kurį norite juos įsigyti, o tada visą sumą padalinti iš savaičių skaičiaus. Pavyzdžiui, per savaitę sutaupote po 200 litų, o po trijų mėnesių nauji biuro baldai jau puošia jūsų kabinetą. Juk mažesnėms kompanijoms iš karto sumokėti 2400 litų gali būti nelengva.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą